Posadzki chemoodporne

Najlepsza ochrona przed chemikaliami

Proponowane posadzki chemoodporne stanowią niezastąpione rozwiązanie dla obiektów narażonych na oddziaływanie różnorodnych środków chemicznych. Obecnie, tego rodzaju nawierzchnie mogą być produkowane z żywic epoksydowych, poliuretanowych, a także winyloestrowych. Stosuje się je na szeroką skalę w laboratoriach, zakładach chemicznych, browarach, piekarniach, a także w akumulatorowniach, galwanizerniach i przedsiębiorstwach zajmujących się utylizacją odpadów.

Niewątpliwą zaletą posadzek chemoodpornych jest to, że pomimo zwiększonej ochrony na oddziaływanie agresywnych chemikaliów, zachowują one trwałość oraz funkcjonalność odpowiadającą tradycyjnym rodzajom posadzek. Z uwagi na swoje przeznaczenie, są one także łatwe do utrzymania w czystości, dzięki czemu zapewniają bezpieczeństwo pracownikom oraz innym osobom przybywających w przedsiębiorstwie.

Posadzki wielozadaniowe

Oprócz tego, że oferowane posadzki chemoodporne radzą sobie świetnie w środowisku narażonym na działanie kwasów, zasad oraz rozpuszczalników, są one także odporne na działanie tłuszczy i żrących cieczy. Dzięki temu, zakres ich zastosowań jest niezwykle szeroki. Jeśli nie masz pewności, czy posadzka chemoodporna to rozwiązanie dla Ciebie, serdecznie zapraszamy do zasięgnięcia porady u naszego specjalisty. Chętnie zapoznamy się ze specyfiką Twojego przedsiębiorstwa oraz zaproponujemy nawierzchnię o idealnie dobranych parametrach użytkowych. Gwarantujemy, że jakość naszych wyrobów pozytywnie Cię zaskoczy!