Mechaniczna obróbka posadzek i nawierzchni

Kompleksowa, indywidualna obsługa

Obecnie, posadzki betonowe i żywiczne są stosowane w wielu budynkach. Sprawdzają się znakomicie w halach przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej a także domach i biurach. Zanim jednak uzyskają one pożądaną funkcjonalność, niezbędna jest mechaniczna obróbka nawierzchni. Wspomniany zabieg ma na celu zwiększenie żywotności posadzki oraz poprawienie jej walorów estetycznych i funkcjonalnych. Zakres usług firmy DARP obejmuje m.in. frezowanie, śrutowanie, szlifowanie, polerowanie, chemiczną impregnację, a także nacinanie, bruzdowanie oraz cięcie i wiercenie powierzchni poziomych i pionowych.

Z uwagi na wieloletnie doświadczenie w branży, mechaniczna obróbka posadzek, a także polerowanie betonu realizowana przez naszych specjalistów zawsze przynosi pożądane rezultaty. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy najnowsze dostępne technologie, a nasze działania są zawsze konsultowane z producentami, technologami oraz wykonawcami. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Obróbka nawierzchni betonowych oraz żywicznych wymaga nieco innego podejścia, dlatego przed rozpoczęciem prac, bardzo dokładnie zapoznajemy się z potrzebami Klientów.

Gwarancja zadowolenia!

Niezmiennie od lat, jako główny cel stawiamy pełne zadowolenie zleceniodawców. W związku z tym, mechaniczna obróbka nawierzchni jest realizowana z zachowaniem wysokiej dokładności, a jednocześnie zgodnie z ustalonymi terminami. Bez względu na to, jaki efekt chcesz uzyskać, możesz mieć pewność, że specjaliści firmy DARP staną na wysokości zadania. Obróbka posadzek we współpracy z nami to gwarancja satysfakcji!

Serdecznie zachęcamy do rozważenia naszej propozycji. Mechaniczna obróbka posadzek w wykonaniu naszych specjalistów pozwoli Ci uzyskać trwałą, prostą w konserwacji, tanią w utrzymaniu oraz doskonale prezentującą się nawierzchnię. W razie pytań, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Posadzki polerowane

Pojęcie betonu przez długie lata kojarzyło się z czymś ciężkim lecz fundamentalnym. Tym razem posadzka betonowa wraca w nowoczesnym wydaniu, modernistycznym wyglądzie, znajdującym zastosowanie w każdym obiekcie od domów czy biur, po galerie i hale przemysłowe oraz produkcyjne itp. Takie wykończenie pozwala zaoszczędzić pieniądze i czas na kolejne warstwy zwiększając żywotność i funkcjonalność do maksimum. Beton polerowany to posadzka poddana odpowiedniej etapowej obróbce mechanicznej poprzez szlifowanie i polerowanie oraz chemiczna impregnacja bądź krystalizację zabezpieczającą i wzmacniającą posadzkę (proces nazywamy polerowaniem betonu). Pozwala zaoszczędzić koszty energii elektrycznej, a konserwacja jest niezwykle prosta i ekonomiczna.

Mechaniczna obróbka posadzek oraz renowacja

Działamy z wieloletnią pasją współpracując z europejskimi i polskimi technologami, producentami i wykonawcami w specjalistycznym dziale budowlanym mechanicznej i chemicznej obróbki posadzek, realizując wiele projektów i zbierając wspólne doświadczenia na całym Świecie. Poszukiwanie najnowocześniejszych rozwiązań pozwala nam być elastycznym pod względem doboru techniki wykonania prac jak i ceny, w celu wydobycia pożądanego efektu. Kompleksowa renowacja oraz mechaniczna obróbka posadzek to jedne ze specjalności naszej firmy. Bez względu na to, czy uszkodzeniu uległy typowe posadzki betonowe, czy może posadzki żywiczne - niezbędne prace naprawcze wykonamy możliwie szybko, gwarantując doskonałą jakość oraz długotrwałą wytrzymałość odnowionej posadzki.

Mechaniczna obróbka posadzek to przede wszystkim:

  • Przygotowanie powierzchni pod dalszą obróbkę warstwową
  • Polerowanie betonu
  • Szlifowanie
  • Frezowanie
  • Usuwanie starych powłok (kleje, płytki, żywice itp.)
  • Wyrównanie, niwelacja powierzchni
  • Cięcie, nacinanie, ryflowanie, bruzdowanie
  • Wiercenie