O nas

 

Firma DARP działa na rynku od 1986 roku. Wieloletnie doświadczenie w oparciu o sprawdzone rozwiązania technologiczne oraz potencjał, którym dysponujemy, pozwala nam kompleksowo realizować najtrudniejsze zadania w zakresie świadczonych usług w dziale budowlanym.

Wykonujemy nowe posadzki betonowe i żywiczne w różnych technologiach (w tym szybkie, błyskawicznie utwardzające się żywice, z możliwością pełnej eksploatacji po 1-2 godzinach od nakładania oraz wykonywania prac w niskich temperaturach), jastrychy i wylewki mineralne. Przeprowadzamy również renowacje starych posadzek przemysłowych i użytkowych, naprawę betonów zbrojonych i nie zbrojonych, dziur i spękań w betonie, naprawę stopni schodów itp. Wykonujemy rampy, podjazdy, fundamenty pod maszyny, remonty i modernizacje obiektów przemysłowych, użytkowych, mieszkalnych itp.

Stosowane przez nas rozwiązania technologiczne, posiadają wymagane atesty i/lub aprobaty techniczne. Dbałość o satysfakcję Klienta i dostosowanie się do Państwa potrzeb, organizacja pracy oraz umiejętność poszukiwania oszczędności tak, by cena usług była umiarkowana, bez szwanku dla jakości realizacji, pozwoliły nam stać się wiarygodnym partnerem w wykonywaniu powierzonych nam zadań.

Prowadzimy także sprzedaż materiałów budowlanych. W naszej ofercie znajduje się cała gama produktów do naprawy, wykonywania i zabezpieczania posadzek przemysłowych i nie tylko.

Przykłady przeprowadzonych prac przedstawiamy w dziale "galeria".